Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu statistiku, kas palīdz mums sniegt jums vislabāko mūsu vietnes lietošanas pieredzi. Ja vēlaties, varat uzzināt vairāk vai tos izslēgt.
Rīga, Ganību dambis 45
P.-P. 09:00-18:00
Se-09:00-15:00
Sv. Slēgts
facebook

Rūpējies par savu auto kopā ar mums!

Uztici savu auto profesionāļiem, kas tev ieteiks labāko risinājumu


Autoserviss - Automeistars.lv

Automeistars.lv autoserviss Rīgā, pateicoties darbinieku ilggadējai pieredzei un augstajai atbildības sajūtai, kā arī modernam aprīkojumam, saviem klientiem spēj nodrošināt daudzveidīgus, profesionālus un kvalitatīvus risinājumus – visu, kas nepieciešams, lai automašīna kalpotu droši, uzticami un ilgi, nepieviļot svarīgās dzīves situācijās. Mūsu komanda lieliski saprot – automašīna ir neaizvietojams un svarīgs palīgs Tavās ikdienas gaitās, tāpēc mūsu autoserviss vienmēr ikvienam nodrošina tikai augsta līmeņa remontdarbus un tehniskās apkopes, turklāt tik operatīvi, cik vien iespējams. Varam garantēt, ka Automeistars.lv autoserviss Rīgā ir īstā vieta, kur iegriezties, ja auto ir negaidīti izgājis no ierindas – ar katru automašīnu, kas nonāk mūsu servisā, apejamies pēc vislabākās sirdsapziņas un rūpējamies par to tāpat kā par savu personīgo. Šī iemesla dēļ mūsu autoserviss Rīgā ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem un uzticamākajiem auto īpašnieku lokā, par ko liecina arī klientu lielā atsaucība.

Visus Autoserviss.lv darbiniekus vieno viens vienīgs mērķis – lai katrs, kurš pie mums iegriežas pēc palīdzības, dotos prom apmierināts ar servisa paveikto darbu un laimīgs par lieliskā darba kārtībā esošu auto, ar kuru var droši piedalīties ceļu satiksmē.

Mūsu autoserviss Rīgā piedāvā iepazīties ar plašo darbu klāstu un cenām – Tu būsi patīkami pārsteigts!

Ja neatrodi Tev vēlamo darbu zemāk redzamajā sarakstā, zvani mums vai brauc ciemos uz mūsu autoservisu Sarkandaugavā Ganību dambī 45.

Kā mēs varam tev palīdzēt?

Uzticams autoserviss

Sniedzam plašu remonta pakalpojumu klāstu visu marku vieglajām automašīnām, mikroautobusiem, autobusiem, kā arī uzņēmumu autoparkiem.

Droša transportēšana

Ja nepieciešams, nogādāsim tevi vai tavu auto uz autoservisu un atpakaļ uz mājām vai darbu. Bojāto automobiļu transportēšanai piedāvājam evakuatora pakalpojumus.

Kvalitatīvas rezerves daļas

Sadarbojamies ar lielākajiem detaļu piegādātājiem Baltijā, tāpēc saviem klientiem varam piedāvāt plašu rezerves daļu klāstu par labākajām cenām. 

(+371) 28333401
Rīga, Ganību dambis 45
P.-P. 09:00-18:00
Se-09:00-15:00
Sv. Slēgts

Sazinies ar mums!

A 4 22 C 2 P