Rīga, Ganību dambis 45
P.-P. 09:00-18:00
Se, Sv. Slēgts
facebook

Savirzes regulēšana

Savirzes regulēšana

Mūsu autoserviss piedāvā riteņu ģeometrijas regulēšanu(savirzes regulēšanu) dažādu tipu automobiļiem, tai skaitā arī komerctransportam. Strādājam ar jaunāko FASEP Winlogic 3D ģeometrijas(savirzes) sistēmu, kas ļauj darbus veikt ātri, precīzi un kvaltitatīvi.

Savirzes regulēšana tava auto stabilitātei un drošībai

Riteņu ģeometrijas jeb savirzes regulēšana automašīnai ir obligāta, lai varētu uz ceļa justies stabili un droši. Auto var aprīkot ar izcilām riepām un nomainīt ritošo daļu pret jaunu, bet gaidītie uzlabojumi netiks iegūti, ja nebūs veikta savirzes regulēšana. Tā ir būtiska labai automašīnas vadāmībai, kā arī ritošās daļas un riepu ilgākai kalpošanai.

 

Savirzes regulēšana nodrošina:

  • vienmērīgu riepu nodilumu,
  • īsāku bremzēšanas ceļu,
  • labu auto vadāmību,
  • drošu saķeri ar ceļu,
  • samazinātu degvielas patēriņu,
  • mazāku slodzi ritošajai daļai.

Savirzes regulēšana ir jāveic pēc stūres iekārtas un auto ritošās daļas remontdarbiem vai to detaļu nomaiņas. Tā ir nepieciešama arī pēc riepu montāžas, mainot sezonālās riepas vai uzliekot jaunu riepu komplektu. Riteņu ģeometrijas regulēšanu veic gan priekšējai, gan aizmugurējai balstiekārtai. Tiek novērtēts un pēc nepieciešamības mainīts riteņu iekšējais savērsums un sagāzums, asu šķērsnovirze, pagrieziena ass garenslīpums un šķērsslīpums, pulkas slīpums, riteņa maksimālais pagrieziens uz iekšpusi-ārpusi un riteņu simetriskums. Pateicoties sliktas kvalitātes ceļiem un nesaudzīgam braukšanas slitlam, riteņu ģeometrija pamazām izmainās arī auto ekspluatēšanas laikā.

Ir vairākas pazīmes, kuras liecina, ka nepieciešama savirzes regulēšana:

  • veidojas nevienmērīgs riepu nodilums,
  • pasliktinās auto vadāmība,
  • nepareizs stūres rata stāvoklis vidējā pozīcijā.

Mūsu autoservisā savirzes regulēšana pieejama dažādu tipu automobiļiem, tai skaitā arī komerctransportam. Strādājam ar jaunāko uzticamā itāļu ražotāja FASEP Winlogic 3D savirzes sistēmu, kas ļauj darbus veikt ātri, precīzi un kvalitatīvi. Šī tehnoloģija ir daudz ērtāka, efektīvāka un saudzīgāka nekā vecās sistēmas.

Savirzes regulēšanas cenas:

Vieglās automašīnas no 30 EUR
Džipi no 35 EUR
mikroautobusi no 40 EUR
Pieteikt remontdarbus